Ви коли-небудь звертали увагу на те, як ви тримаєте кермо? Всі кермують по різному, але чому, адже правила передбачають певне положення рук. Виявляється, по положенню рук можна визначити характер людини. Пройдіть тест і дізнайтеся, який ви водій на дорозі і людина в житті.
1. Водій - людина дисциплінована, холоднокровна, впевненна в собі. Швидше за все, досить мовчазна і не любить базікати в дорозі. Довезе до мети, але розважати себе в дорозі вам доведеться самостійно.
2. Водій не дуже впевнений у собі і весь час думає про небезпеки, які його підстерігають. Найчастіше такий стан супроводжується нахилом тіла вперед і хаотичними маневрами на дорозі. Краще не відволікайте людини розмовами і тим більше порадами - добром може не скінчиться.
3. Водій знає, до чого прагнути. Він веселий і люб'язний. Веде легко і невимушено, не проти поговорити з пасажирами, але при цьому завжди вчасно реагує на зміни ситуації на дорозі. Шлях пройде весело, непомітно і безпечно.
4. Положення рук свідчить про впертість і безрозсудну сміливість. Любить полихачити на дорозі, коментувати всіх «дурнів» які заважають проїхати, туплять на поворотах і часто вважають своїм обов'язком «сідати на хвіст» і зганяти з дороги, тих хто попереду їде. Робити зауваження такому марно, краще обходити стороною.
5. Цей спосіб управління надзвичайно характерний для песимістів. В дорозі потребує не співрозмовників, а слухачів, щоб поскаржитися на долю.
6. Поза, типова для самовпевненого водія. Людина впевнена в собі і своєму досвіді. На дорозі особливо не ризикує, але і не перестраховується. Може поговорити, коли дорога без проблем, але миттєво реагує на дорожні ситуації, з усмішкою коментуючи, коли все вже позаду.
7. Водій - мрійлива людина, якій важко довгий час перебувати в зібраному стані. По дорозі буде жваво базікати, іноді жестикулюючи руками і повертаючись до співрозмовника.
8. Нервова, збуджена людина. Такі люди на дорозі - суцільне покарання. Вони обов'язково вважають себе розумніше всіх і не зволікатимуть можливістю зупинитися і накричати через вікно на «винуватця» їх незручності.