Увечері 26 березня російські сили атакували Дніпро дронами-камікадзе типу. Один із безпілотників влучив у житловий будинок, спричинивши масштабну пожежу. Є постраждалі серед цивільних. Служби працюють на місці.
Увечері 26 березня російська армія завдала удару по Дніпру за допомогою ударних безпілотників-камікадзе. Під час атаки один із дронів влучив безпосередньо в житловий будинок, у результаті чого спалахнула пожежа. На момент удару в будівлі перебували мирні мешканці. За попередньою інформацією, є постраждалі.
Інші безпілотники пошкодили міську інфраструктуру та транспорт. Автівки згоріли просто на вулицях, а на місцях вибухів залишилися вирви.
Рятувальники оперативно прибули на місце інциденту, розпочали ліквідацію пожеж та евакуацію мешканців. Працюють піротехніки та слідчі, які встановлюють тип боєприпасів та характер пошкоджень.
Інформує shtyb.info