Ваша дитина непосидюча і геть-чисто відмовляється від вивчення букваря? У школу вже скоро, а літери та мінімальний набір слів досі не освоєні? Зробіть ставку на цікавість процесу і зацікавте малюка корисними навчальними іграми. Освоїти український алфавіт та базову лексику державної мови у забавній та невимушеній формі допоможе ігровий набір «Звіролітери». Огляд настільної гри читайте нижче.
Правила ігрового набору
Розкривши коробку, гравці отримують у розпорядження 70 карток з літерами українського алфавіту та 33 картки зі звірами та словами. Якщо придивитися, то карти мають подібну колірну характеристику, яка розподіляє їх за рівнями складності.
Виберіть відповідний рівень, дізнайтеся в інструкції, якому кольору він відповідає і відберіть окремо комплект літер, окремо – колоду карток з тваринами. Картки з літерами розкладіть як сітки на столі сорочкою вгору. Колоду із зображеннями тварин залиште як є і помістіть поруч із сіткою.
Правила гри прості. Відкрийте одну карту з твариною і починайте по черзі відкривати літери, що становлять її назву. Перемогу в раунді здобуде той, хто відкриє останню складову слова. Він і забере картку із твариною собі. Після картки з літерами знову перевертаються сорочкою вгору, розкривається нова картка із зображенням та процедура повторюється. Остаточно переможе той, хто має графічних карток буде більше.
Особливості ігри «Зверолітери»
Краса ігрового набору в тому, що він має певну універсальність. Наприклад, ви можете використовувати альтернативу базовому змаганню за описаними вище правилами. Залишіть сітку із закритими літерами на столі, а колоду із тваринами передайте ведучому. Він покаже зображення, попросить запам'ятати протягом певного часу та прибере. Завдання залишиться колишнім - розкрити всі букви, що становлять найменування зображеного звіра. Так ви зможете потренувати пам'ять та розумові процеси.
На розсуд учасників гра «Зверолітери» може бути додатково ускладнена. Наприклад, можна встановити правило, щоб літери були відкриті в послідовності, в якій вони складають слово. Старші діти можуть використовувати ігрові матеріали для змагання «Меморі», де необхідно розкривати пари однакових карт або «Балди», де із суміші літер необхідно формувати слово.
Чим відрізняється гра «Звіролітери» від аналогів?
Подібний навчальний ефект дають ігрові набори «Геометрика» та «Турборахунок». Різниця полягає в тому, що в «Геометриці» дитина тренуватиме знання в галузі геометричних фігур, а в «Турборахунку» - вчитися рахувати з використанням карток тварин. Загалом, «Турборахунок» та «Геометрика», як і «Звіролітери» - ігри навчальні та використовують той самий принцип – кілька карток із різними ознаками.
Кому варто купити «Зверолітери»
Гра зробить позитивний внесок у вивчення основ української мови та буде корисна дошкільникам віком від чотирьох років. Якщо ви бажаєте купити гру навчального характеру для старших дітей, то «Звіролітери» - це теж відмінний вибір. У «Меморі» та «Балду» грають навіть дорослі.