Хлопчики дуже рухливі та часто неспокійні. Тому оформляючи для них дитячу, варто подбати про всі тонкощі, які дадуть змогу створити не тільки комфортний, а й безпечний простір. При цьому місце в кімнаті має знайтися всьому - і іграм, і комфортному навчанню. Крім іншого, продумуючи майбутній дизайн дитячої кімнати для хлопчика, слід обов'язково брати до уваги такі нюанси, як уподобання та вік дитини, а також габарити приміщення.

AD_4nXcmRiCVngN2GCZcN6_URcXXg4kwQoG9FH7m7fuosZlkK3Jp8mgliwQHoGslrUDi1Ve3sFdfQNcZtGyK-9ibxUAIrPd4C9Si57kDJw30BW03VKoyNvEFm3JKVh4J7vWslYsiaU0y1jWgpmqoGRqTzTvTh_7TQWdh5uQW8ge-mBpi29913RwepkU?key=CgljoESDmjKleKLiJUybWw

Джерело ілюстрації: https://naditok.com.ua/ua/detskaya-komnata/

Ключові вимоги до кімнати для хлопчика

Здебільшого вимоги стосуються меблів, які планується встановити в кімнаті. Вони мають бути не тільки комфортними, а й безпечними. Як мінімум, у них не повинно бути гострих кутів. Вимога безпеки стосується, зокрема, освітлення - плафони мають бути зроблені зі спеціального небиткого матеріалу. Що стосується м'яких меблів, матеріал також слід вибирати виключно гіпоалергенний.

Далі наведено приклади інтер'єрів дитячих кімнат хлопчиків в міру дорослішання.

Дитяча для хлопчика 3-5 років

Варто пам'ятати, що в дитини вже є індивідуальність, з якою слід рахуватися:

  • Інтер'єр має бути ігровим. Наприклад, в оформленні можна задіяти улюблених мультяшних героїв.
  • Оригінально виглядатиме ліжко у вигляді перегонової машинки – це також буде найбільша з іграшок для дитячої кімнати для хлопчика.
  • Можна поставити шафу, куди, крім одягу, поміститься ящик для зберігання іграшок.
  • Крісло як мішок теж стане вдалим і комфортним доповненням інтер'єру.

В обстановці не повинно бути ніяких скляних елементів.

Правильне оформлення допоможе позбавити дитину від проблем зі сном. Тому стіни краще пофарбувати в нейтральний тон. Рекомендується використовувати все ж фарбу, оскільки оновити її буде набагато простіше, ніж шпалери. Та й на нейтральному тлі тематичний декор в єдиному стилі виглядатиме ефектніше.

Дитяча для хлопчика 6-11 років

У цьому віці дитина розпочинає навчання в школі, тому і дитяча кімната для хлопчика потрібна більш функціональна. Зони для навчання і відпочинку обов'язково мають бути розмежовані. Не рекомендується брати для оформлення яскраві кольори. Вони спочатку відриватимуть від навчання, а потім заважатимуть заснути.

Рекомендується оформити дизайн у стилі мінімалізму. Усі меблі мають бути максимально простими, але при цьому функціональними. Головні предмети - це зручне ліжко та письмовий стіл зі стільцем. У навчальну зону можна додати невелику книжкову шафу або полиці, які стануть у пригоді для зберігання підручників і зошитів. У зону відпочинку можна вмістити кутовий диванчик або пару-трійку крісел-мішків, щоб було де розміститися друзям, які приходитимуть до хлопчика в гості.  

Габарити столу і стільця мають враховувати зріст і вагу дитини. Тут їй доведеться проводити багато часу, тож нічого не повинно створювати дискомфорту. Варто подбати й про освітлення.

Для зберігання одягу можна використовувати шафу-купе або комод.

Під час оформлення буде корисно задіяти елементи, що відображають інтереси та захоплення власника кімнати.

Дитяча кімната для хлопчика –

Дитяча для хлопчика 12+ років

Оформляючи особистий простір підлітка, варто віддати перевагу більш «дорослому» і сучасному інтер'єру. Це допоможе йому відчути себе більш дорослим і самостійним. Найкращим вибором буде порадитися безпосередньо з дитиною і дізнатися, якою вона сама бачить свою кімнату. Як цікаві варіанти інтер'єру дитячої кімнати для хлопчика можна вибрати мінімалізм, лофт або хайтек. 

Ліжко за бажання можна замінити на розкладний диван. Хлопчики-підлітки швидко ростуть, тому ліжко слід одразу обирати із запасом на майбутнє.

Не варто забороняти юнакові прикрашати свою кімнату на свій смак - це його особистий простір і тут має бути місце для його захоплень.

У будь-якому разі корисно перед впровадженням змін скласти приблизний план обстановки. Він спростить завдання і дасть змогу раціонально використовувати вільну площу.