14:09, 16 березня 2020 р.
Коронавірус: пройти цей шлях із гідністю
Як показує історична хронологія, кожні 100 років на планеті розгорається пандемія.
1720 рік: Європу охопила епідемія бубонної чуми, прозвана Марсельною чумою. Катастрофічний мор привів до смерті 100 000 чоловік.
1820 рік: У столітню річницю пандемії 1720-го року сталася перша епідемія холери. Вона торкнулася азіатські країни - Філіппіни, Індонезію і Таїланд. Цікаво, що від цієї епідемії теж загинуло близько 100 000 чоловік. Вважається, що причиною стало вживання сирої води з джерел.
1920 рік: Відбулася остання і добре документована пандемія «іспанки». Цей грип вразив рекордну кількість людей - до мільярда. Це найсмертоносніша пандемія в історії людства.
2020 рік: У Китаї почалася епідемія нового коронавірусу, перекинувшись на Південну Корею, Іран, Італію та інші країни. Більш 77 000 заражені, понад 2 000 загинуло. Нинішня епідемія коронавірусу нагадує події попередніх століть. У нашій ситуації найстрашніше, що авіаперельоти і сучасні технології прискорюють поширення вірусу по світу.
І чим це закінчиться, одному Богу відомо ... Кажуть, в падаючому літаку атеїстів не буває. Сьогодні наша планета, що летить в крижаному космічному просторі зі швидкістю 30 кілометрів на секунду, перетворилася в такий літак, в який на повній швидкості врізався вірус.
Багато простих людей та світових знаменитостей вже захворіли на коронавірус, світові лідери висловилися з цього приводу - вчені та лікарі розповіли про запобіжні заходи, політики закликали до відповідальності і розуміння, вжили заходів для нашого захисту, а люди творчі підтримали нас своїми щирими емоціями. Ми попереджені і озброєні з усіх боків! Треба дотримуватися елементарних правил життя і боротися, щоб вижити.
Більшість країн оголосили про загальнонаціональний карантин, перекриваються кордони та авіасполучення. Це добра нагода задуматися всьому людству про головні пріоритети своєї діяльності у світі. Багато хто сьогодні починає заново відкривати для себе сенс буття, переключається від гонитви за заробітками до турботи про свою сім'ю і близьких, від речей глобальних до простих – ранкове чаювання із близькими, вечірнє читання для дітей. Так, є дуже багато, здавалося, повсякденних занять, які й роблять нас щасливими.
А що ж буде потім, коли закінчиться пандемія 2020 ? Якими ми вийдемо з цієї ситуації? Що втратимо, що придбаємо, чи буде нам за щось соромно або ми будемо пишатися тим, як повелися в цій складній ситуації? Цей вірус став серйозним випробуванням нашої людяності і тільки від нас залежить, як ми його пройдемо.
У нас з'явився шанс познайомитися з самими собою в умовах глобальної війни, тому що вірус - це нещадний ворог, з яким неможливо домовитися. Його можна тільки перемогти і тільки всім разом.
Неважливо, чи вірите в Бога, долю, вищий розум, природу чи науку. Головне, щоб ви вірили в безмежні можливості своєї душі і теплоту свого серця. Зараз і так всім важко, тому що порушилися плани, відмінилися поїздки, перенеслися свята. Саме тому так важливо, щоб ми підтримували один одного. Давайте оголосимо карантин злості, нестриманості, дратівливості, поганому настрою, які живуть в кожному з нас, і пройдемо цей шлях з гідністю.
Є одна мудра притча ... Одного разу старий відкрив своєму онукові просту життєву істину: - В кожній людині йде боротьба, дуже схожа на боротьбу двох вовків. Один вовк представляє зло: заздрість, ревнощі, жаль, егоїзм, амбіції, брехню. Інший вовк представляє добро: мир, любов, надію, істину, доброту і вірність. Онук, зворушений до глибини душі словами діда, задумався, а потім запитав: - А який вовк в кінці перемагає? Старий усміхнувся і відповів: - Завжди перемагає той вовк, якого ти годуєш ... Вибір за вами.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:16
23 листопада
09:29
23 листопада
06:30
23 листопада
ТОП новини
live comments feed...