• Головна
  • Сибіга-мирне врегулювання та гарантії безпеки для України в Парижі обговорили Україна, Франція, Британія та Німеччина
03:34, Вчора

Сибіга-мирне врегулювання та гарантії безпеки для України в Парижі обговорили Україна, Франція, Британія та Німеччина

У Парижі Україна, Велика Британія, Франція та Німеччина обговорили мир, припинення вогню, багатонаціональний контингент і безпекові гарантії.

У Парижі розпочала роботу важлива міжнародна зустріч за участі української делегації на чолі з головою Офісу Президента України Андрієм Єрмаком, міністром оборони Рустемом Умеровим та міністром закордонних справ Андрієм Сибігою. Вони провели переговори з колегами з Франції, Великої Британії та Німеччини на Єлисейських полях, присвячені питанням безпеки та досягнення справедливого і тривалого миру для України. Про це повідомив Міністр закордонних справ Андрій Сибіга.

Сторони обговорили низку ключових тем, зокрема шляхи до повного припинення вогню, створення багатонаціонального контингенту для забезпечення стабільності в регіоні та впровадження довгострокових гарантій безпеки для України.

Андрій Сибіга зазначив: «Із зустрічі з нашими британськими, французькими та німецькими колегами на Єлисейських полях. Ми обговорили шляхи до справедливого та тривалого миру, включаючи повне припинення вогню, багатонаціональний контингент та гарантії безпеки для України».

Інформує liniya.info

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...