
00:13, Сьогодні
Що відомо : у Китаї запустили інтернет швидкістю 10 Гб/с
Huawei у співпраці з China Unicom запустила перший у Китаї широкосмуговий інтернет зі швидкістю понад10 000 Мбіт/су новому районі Сюн’ань, повідомляє Fast Technology.
Технологія базується на50 G PON— мережі, що передає дані по оптичному волокну без потреби в активному обладнанні між провайдером і користувачем. Завдяки модернізації інфраструктури, пропускна здатність зросла з гігабітного рівня до10 Гб.
У будинку користувача фактична швидкість завантаження вимірювання досягла 9834 Мбіт/с, швидкість завантаження досягла 1008 Мбіт/с, а затримка була стабільною на рівні 3 мс, що набагато перевищує поточний основний домашній широкосмуговий стандарт.

Це перше практичне підтвердження готовності технології 50 G-PON до широкого впровадження. Вона відкриває шлях до масового використання8K-відео,хмарного NAS,VR/AR,кіберспорту тощо.
Також стало відомо, щоМіністерство промисловості та інформаційних технологій Китаю7 квітня затвердило168 пілотних проєктів 10G-оптики.
Інформує speka.media
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:09
20 квітня
07:48
20 квітня
ТОП новини
live comments feed...