• Головна
  • "Ми не можемо продовжувати витрачати час і ресурси":Рубіо заявив, що мирна угода між Україною та РФ має бути укладена найближчим часом
11:14, Сьогодні

"Ми не можемо продовжувати витрачати час і ресурси":Рубіо заявив, що мирна угода між Україною та РФ має бути укладена найближчим часом

Майбутній тиждень буде вкрай важливим для долі переговорів про мир в Україні. Про це в ефірі американської телекомпанії NBC заявив держсекретар США Марко Рубіо, - повідомляє Телеграм-канал «Радио Свобода».

За словами Рубіо, протягом цього тижня Сполучені Штати мають оцінити, чи будуть вони продовжувати миротворчі зусилля, або ж зосередяться на інших питаннях.

"Ми не можемо продовжувати витрачати час і ресурси на ці зусилля, якщо вони не будуть реалізовані. Минулий тиждень був присвячений з'ясуванню того, наскільки близькі ці сторони насправді, і чи достатньо вони близькі, щоб це заслуговувало на подальші інвестиції нашого часу як посередника", - сказав Рубіо.

"Є причини, щоб бути налаштованими оптимістично", - водночас наголосив Рубіо, зазначивши, що при цьому необхідно бути реалістами. "Ми близько (до укладення угоди про мир), але поки що недостатньо близько", - заявив він.

Рубіо також відповів на запитання про те, чому адміністрація США не посилює санкції проти Росії, щоб чинити на неї тиск з метою домогтися миру. Посиленням санкцій неодноразово погрожував президент Дональд Трамп, проте рішень про нього поки що ухвалено не було. «Щойно ви почнете цим займатися, це означатиме, що ви виходите з переговорів і прирікаєте себе ще на два роки війни, а цього ми не хочемо», - заявив Рубіо, наголосивши, що США зберігають діалог із Росією, щоб було можливим дипломатичне вирішення конфлікту.

"Якщо наш план не здійсниться, у нас є комплекс заходів проти тих, у кого ми не побачимо бажання укладати мирну угоду. Але ми воліємо поки що не доходити до цієї стадії", - підкреслив держсекретар.

Інформує ostro.org

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...